Türkiye’deki İnsan Kaynakları Blogger Listesi / 273 + 2 İK Blogu

Güncelleme :  05 Nisan 2021

Not: En son blog sayfamda yayınlamıştım 2020 Mayıs ayında. 2020 Nisan ayında sitemi açınca, güncelleyip eklerim diye planlamıştım. Ama olmadı.

Belki yazmayanlar tekrar yazar, kapatan açar diye şimdilik eski listeden devam ediyorum. Biliyorum hepsi aktif değil ne yazık ki.

Bir gün düzenlemek dileğiyle.

“Aa çalışmayanları koymuş ama benim ik bloğum yok” derseniz bana ulaşabilirsiniz.

No Adı Soyadı Blog Adresi
1 Ahmet Eryılmaz https://medium.com/@ahmeteryilmaz
2 Ahmet Kik http://kisiselinsankaynaklari.blogspot.com/
3 Ali Cevat Ünsal https://alicevatunsal.com.tr/blog/
4 Alper Yılmaz http://guncelishukuku.com/
5 Anıl Güçlü http://ikmania.blogspot.com.tr/
6 Artemiz Güler https://www.artemizguler.com/blog/
7 Arzu Akyüz https://arzuakyuz.wordpress.com/
8 Aslıhan Sevil Çolak https://aslicolak.wordpress.com/
9 Aydan Çağ http://www.aydancag.com
10 Aykut Güner http://www.yonetimdeinsan.com/index.aspx
11 Aylin Satun Olsun http://aylinsatunolsun.com/
12 Ayşe Başar http://hrfiles.blogspot.com/
13 Ayşe Kirman http://yetisik.com/
14 Ayşegül Ertüreten http://isgucuplanlamasi.blogspot.com.tr/
15 Ayşegül Güngör http://www.kariyeryolum.com/
16 Aysun Öz http://insanmuhendisiyiz.com/
17 Bahar Açıkgöz https://baharlik.wordpress.com/
18 Bahar Beyaznar http://www.baharbeyaznar.com.tr/
19 Bahar Kümbetli http://www.baharkumbetli.com/
20 Bahattin Aydın http://www.bahattinaydin.com/
21 Banu Çakar http://www.liderlikruhu.com
22 Banu İçli Öner http://insankaynagilabirenti.blogspot.com.tr/
23 Batuhan Filiz https://www.batuhanfiliz.com/category/ik/
24 Begüm Mol https://ikruzgari.wordpress.com/
25 Bertay Fişekçi https://www.bertayfisekci.com/blog/
26 Birsen Çevik Akgünlü http://birsenakgunlu.com/category/yazdiklarim/
27 Bülent Bayram http://blntbyrmcareerandlife.blogspot.com/
28 Burak Akalın http://burakakalin.com/
29 Burçin Şoray Erdağ http://www.ikhaberleri.com/
30 Burcu Canıtez Okur http://burcucanitezokur.wordpress.com/
31 Burcu Ertemli http://turuncuik.blogspot.com/
32 Burcu Özçelik https://burcuozcelik.wordpress.com/
33 Bürke Çınar http://oldubuis.blogspot.com.tr/
34 Çağatay Demirhindi http://www.ikpanorama.com/ikp/
35 Çağla Karahasan http://hrsophia.com/kategori/insankaynaklari
36 Çağrı Cığman http://cagricigman.wordpress.com/
37 Canan Duman http://www.cananduman.com/index.php/category/makaleler/
38 Canan Gebetaş Günel http://canangebetasgunel.blogspot.com.tr/
39 Canel Gürgen http://www.canelinakildefteri.com
40 Cansel Özdemir http://isprofesyonelleri.blogspot.com.tr/
41 Cansu Ak http://hrpostasi.blogspot.com.tr/
42 Cansu Erdoğan http://www.cansuerdogan.com/
43 Cem Sezgin https://cemsezgin.com/category/insan-kaynaklari-hr-yetenek-yonetimi/
44 Cengiz Çatalkaya http://www.cengizcatalkaya.com/
45 Ceren Bandırma http://cerenbandirma.wordpress.com/
46 Ceyda Anıl http://www.ceydaanil.com/
47 Ceyhan Kocakaya https://ckocakaya2015.wordpress.com/
48 Çiğdem Ertürk https://cigdemerturk.medium.com/
49 Çiğdem Özdemir Evren http://www.cigdemozdemirevren.net
50 Cihan Demirdaş http://m.cihandemirdas.com/blog/
51 Çisem Çalışkan http://cisemcaliskan.blogspot.com/#!
52 Coco de Medina http://hrkronikleri.blogspot.com/
53 Damla Bağ http://www.kirmiziik.com/
54 Dantellibeyazyaka https://kariyersizim.wordpress.com/
55 Deniz Daver http://talentville.org/
56 Deniz Özmetin http://iksosyali.blogspot.com.tr/?m=1
57 Deniz Yontar Çubuklusu & Yasemin Gündoğru Emren http://www.ikikafadarikci.com/
58 Derya Gönüllü Atacık http://www.cafeik.com/
59 Didem Dilek http://performanceforecast.wordpress.com/
60 Dilanur Turer https://dilanurturer.wordpress.com/
61 Dilay Çetintaş http://konumuzkariyer.com/
62 Dilek M. Görgüç http://kariyergundemi.blogspot.com.tr/
63 Duhan Gevren http://duhangevren.blogspot.com/
64 Duygu Değirmenciler https://kariyerfili.wordpress.com/
65 Ebru Gül https://ebrugul.com.tr/
66 Eda Alkan http://eedaalkan.wix.com/aklimfikrimik#!home/mainPage
67 Eda Koç https://edakoc.wordpress.com/
68 Eda Koçak http://mentorhr.blogspot.com.tr/
69 Ekrem Öztürk http://ekremozturk.com/
70 Elif Atış https://elifatis.wordpress.com/
71 Elif Kağnıcı http://www.elifkagnici.com/
72 Elif Koray http://www.gucumuzinsan.com
73 Elif Nur Akınet http://elifceik.blogspot.com.tr/
74 Emel Gül Çakır https://hrclubturkiye.wordpress.com/
75 Emirhan Korlar https://www.emirhankorlar.com/
76 Emre C. Tansuğ http://ikuzerine.blogspot.com.tr/
77 Emre Haskılıç http://emrehaskilic.blogspot.com.tr/
78 Emre İnanç Kayatürk https://emreinanckayaturk.wordpress.com/
79 Emre Kavukcuoğlu http://www.ikgundemi.com
80 Emre Sertaç Yelden http://www.emreyelden.com/
81 Erdem Özdemir http://erdemozdemir-ishukuku.blogspot.com.tr/
82 Erkan Dündar http://www.erkandundar.com/index.html
83 Esra Sedef http://www.esrasedef.com/
84 Esra Sezer http://www.esrasezer.com/blog/
85 Ezgi Feda http://www.ezgifeda.com/
86 Fatma Koyupınar https://fkypnr.wordpress.com/
87 Fatmanur Erdogan http://kariyeryolculugu.com
88 Fatmanur Şimşek https://fatmanursimsek.wordpress.com/
89 Fatoş Şerifaki http://insankaymagim.wordpress.com/#!
90 Figen Arı http://figenari.blogspot.com.tr/
91 Funda İnkaya http://www.fundainkaya.com/
92 Füsun Özülke http://fusunozulke.com/category/insan-kaynaklari/
93 Gamze Güner https://gamzegunerr.wordpress.com/
94 Gamze Karadayı http://gamzekaradayi.com/
95 Gamze Uyanık http://younghumanresources.blogspot.com.tr/
96 Gizem Aydemir http://ikariyer.blogspot.com/
97 Gizem Özen https://gizemozen.wordpress.com/
98 Gizem Topsakal http://www.gizemlik.com/
99 Gökhan Günay https://medium.com/@gokhangunay
100 Gökhan Kocabıyık http://gokhankocabiyik.blogspot.com.tr/
101 Gökhan Şengül http://www.gokhansengul.org/category/ik/
102 Gökhan Yılmaz https://employerbrandinfo.wordpress.com/
103 Göksel Işıklar http://www.gokselisiklar.com/
104 Gözde Akanay http://gozdeakanay.blogspot.co.uk/
105 Gözde Gürer https://gzdgrr.tumblr.com/
106 Gözde İmamoğlu http://hrexperience.it/
107 Güçlü Bilgi http://www.ikcozumleri.com/
108 Gülçer Aydın: http://gulceraydin.com/
109 Gülçin Şafak http://gulcnsafak.blogspot.com/
110 Gülin Sarı http://gulinsarica.wix.com/ikblogger
111 Gülsün Müftügil http://www.ikburada.com
112 Gülsünay Uysal http://www.gulsunaylar.com/kategori/yazi/blog/
113 Gündüz Güldamlası http://www.cevizakademi.com/
114 Gürhan Öztürk http://beserimenba.blogspot.com/
115 Hakan Arslan http://ik-sosyal-medya-grubu.blogcu.com/
116 Hamdi Özçelikel http://www.ikdinozoru.com/
117 Handan Gümüştekin Yargan http://handanyargan.blogspot.com.tr/
118 Hanife Giz https://potansiyelkariyer.wordpress.com/
119 Hatice Bulut http://haticebulut.com/
120 Havva Gürkan Kahraman https://havvaninikgunlugu.wordpress.com/category/insan-kaynaklari/
121 Hayati Arpacı http://ikhayatiarpaci.wordpress.com/
122 Hayrettin Köroğlu http://www.personeluzmani.hol.es/#!
123 Hazar Candan Wilson http://hazarcandanwilson-ik.blogspot.com/
124 Hülya Mutlu http://hulyamutlu.com/blog/
125 İlkay Öztürk http://ilkayozturk.com
126 İlker Metin Özbek http://ikyorum.blogspot.com.tr/
127 İlknur Gerdan Siyalar http://ilknurgerdansiyalar.blogspot.com.tr/
128 İlknur Yüksel http://myhrdiary.blogspot.com.tr/
129 İnan Acılıoğlu http://www.inanacilioglu.com/
130 İnci Tokatlıoğlu http://www.icselliderligeyolculuk.com/
131 İpek Alver Özpehlivan http://www.yetenekyonetimi.co/
132 İpek Aral Kişioğlu http://www.kaynagiminsan.com
133 İrem Önal http://iremonal.com/
134 İsmail Cemrek http://insiyatif.net/index.aspx
135 İsmail Mursallı http://www.kariyervar.com/
136 İsmail Orhan Sönmez http://ressourceshumainesbleu.blogspot.com.tr/
137 İsmail Orhan Sönmez http://www.dogruyonetim.com/category/insan-yonetimi/
138 Kaan Göğebakmaz http://ik-aan.blogspot.com.tr/
139 Kaan Koç http://ikveinsan.blogspot.com.tr/
140 Kamil Kasacı http://www.kamilkasaci.com/blog/
141 Kerem Barboros http://www.kerembarboros.com/
142 Kerim Aksu http://yenibirik.blogspot.com/
143 Kübra Gülseren http://emprovizasyonik.blogspot.com.tr/
144 Levent Uğur https://leventugur.wordpress.com/
145 M. Halil Öztürk http://mhalilozturk.blogspot.com.tr/
146 Mehmet Babuşçu http://www.ikmasasi.com/
147 Mehmet Baykan https://www.mehmetbaykan.com/
148 Mehmet Emrah Özkan http://hrikdunyasi.blogspot.com/
149 Mehmet Eronat http://mehmeteronat.com/
150 Mehmet Pozam http://ikiletisim.wordpress.com/
151 Mehmet Yücel Atış http://insankaynaklarideneyimleri.blogspot.com.tr/
152 Mehtap Başdaş http://kariyeredair.wordpress.com/
153 Melike Kurt http://blogkisiselgelisimegitimi.blogspot.com.tr/
154 Melis Varan Tiftikçi https://ikdablog.wordpress.com
155 Meltem Ferendeci Özgödek http://meltemferendeciozgodek.com/blog.aspx
156 Merdiye Eker http://www.merdiyeeker.com.tr/
157 Merdiye Eker & Gökhan Yılmaz https://employerbrandingtr.wordpress.com/
158 Merve Beğen http://mervebegen.blogspot.com.tr/
159 Merve Karaalioğlu http://hroad.wordpress.com/
160 Merve Naime Doğru http://faydalibilgilerleyasam.blogspot.com.tr/
161 Merve Tunay https://mervetunayik.wordpress.com/
162 Meryem Adak http://meryemadak.com/
163 Mesut Yüksel http://telepat–ik.blogspot.com.tr/
164 Metin Akkaya http://www.isveyonetim.com/
165 Mevlüde Arslan http://mevludearslan.blogspot.com.tr/
166 Miraç Demir http://www.miracdemir.org/
167 Mücahit Dalkıran https://kariyerimik.wordpress.com/
168 Müge Arslan http://insankaynaklarigunlugu.com/
169 Müge Özdemir http://ezberbozan.training/blog.aspx
170 Murat Yıldız http://www.dokuzbes.com/
171 Mustafa Atsan http://mustafaatsan.wordpress.com/
172 Mustafa Aydın http://www.mustafaaydin.org/
173 Mustafa Bozkurt http://egitimvegelisim.blogspot.com.tr/
174 Mustafa Kemal http://sosyalisealim.azurewebsites.net/
175 Mutlu Canatar http://mcanatar.blogspot.com/
176 Nazlı Kılan Ermut http://nazliermut.com/
177 Nazmi Boşça http://nazmibosca.wordpress.com/
178 Nedim İleri http://www.nedimileri.blogspot.com.tr/
179 Nermin Demirel http://kisiselmarkakariyer.blogspot.com.tr/
180 Neslihan Koç http://iknesli.blogspot.com/
181 Nigar Atay http://nigaratay.blogspot.com/
182 Nil Madi http://nilmadi.blogspot.com.tr/
183 Nilüfer Koçyiğit https://niluferkocyigit.com/
184 Nurdan Akalın Terazi http://www.ikbahcesi.com/
185 Nurten Nayır http://nurtennayir.wordpress.com/
186 Ogün Burhan Aydın http://ik-yonetimi.blogspot.com.tr/
187 Okan ? http://okanik.com/
188 Okan Uğur Atalay https://potmoderninsankaynaklari.home.blog/
189 Oktay Abacıoğlu http://www.oktayabacioglu.com
190 Onur Basat http://ikmarka.net/
191 Onur Ketbuğa https://onurketbuga.wordpress.com/
192 Orkun Teke http://kariyeryolutastan.wordpress.com/
193 Özay Ünsal http://ozayunsal.blogspot.com.tr/
194 Özgenur Yalav https://ozgeyalav.wordpress.com/
195 Özgün Akçura http://www.ozgunakcura.com/
196 Özhan Kürkçü http://www.ozhankurkcu.com/
197 Özkan Başak https://ikdanmektuplar.com/
198 Öznur Doğan https://medium.com/@oznurbitkisi
199 Patrona Mektuplar http://www.patronamektuplar.com/
200 Pelin Yalçın http://pelinyalcin.com/
201 Pınar Dinçer Turan http://www.tipsforbusinesslife.com/
202 Pınar Kalemci Çat https://isteyasamak.wordpress.com/
203 Pınar Mimaroğlu http://pinarmimaroglu.blogspot.com.tr/
204 Pınar Şahin https://kariyerheybesi.wordpress.com/
205 Sadık Sözer Çizmeci http://www.sozercizmeci.com.tr/#!
206 Salim Tanrıverdi http://salimtanriverdi.blogspot.com/
207 Saygı Günenç http://www.saygigunenc.com
208 Seda Biçer http://sedabicer.wordpress.com/
209 Seda Küçük Gülsever https://www.sedaoutofoffice.com/
210 Seda Zorba http://sedazorba.com/
211 Selçuk Gül http://selcukgul16.blogspot.com.tr/
212 Selda Düzel http://www.seldaduzel.com/blog
213 Selen İnal http://ekokariyer.net/blog/
214 Selin Yetimoğlu http://selinyetimoglu.com/
215 Sema Halis http://semahalis.blogspot.com.tr/
216 Senem Anıl http://www.senemanil.com/
217 Serap Doğan http://serapdogan.wordpress.com/
218 Serap Özçalıcı https://www.serapozcalici.com/tr/yazilarim/
219 Serdar Baran http://serdarbaran.com/
220 Serdar Devrim http://serdardevrim.com.tr/ / http://serdardevrim-ik.blogspot.com/?m=1
221 Serhat Kahyaoğlu: http://www.renklik.com
222 Serpil Türkmen https://serpilturkmen.wordpress.com/
223 Sertaç Çobur http://www.ik.web.tr/
224 Seval Onar https://sevalonar.wordpress.com/
225 Sevgi Çeşmeli http://www.kariyer-destek.com/
226 Sevgi Erbaş https://medium.com/@svgerbs
227 Sevilay Pezek Yangın http://www.sevilaypezekyangin.com/
228 Sevilcan Kıvanç http://insaningorunmeyenyuzu.blogspot.com/
229 Sevim Demirel http://sevimdemirel.wordpress.com/
230 Sevim Özen http://www.sevimozen.com/
231 Seyhan Koçak http://seyhankocak.com/
232 Sezai Kayaoğlu http://sezaikayaoglu.com/
233 Sibel Dağdeviren Özüağ https://www.sibeldagdevirenozuag.com/blog
234 Sibel Karamaraş http://calisanhalleri.blogspot.com.tr/
235 Simge Atsüren https://simgeatsuren.wordpress.com/
236 Sinem Işık http://www.ikcafe.net/
237 Şirin Topaloğlu http://sirintopaloglu.com.tr/
238 Suat Soylu http://suatsoyluhumantouch.blogspot.com.tr/p/insan-ve-kaynak.html
239 Sultan Cüneyit http://scuneyit.blogspot.com.tr/
240 Taner Yıldız http://insankaynaklariuygulamalari.blogspot.com/
241 Tolga Eligül http://ikdanismanlik.com/
242 Tuğba Alkan https://iktugbaalkan.wordpress.com/
243 Tuğba Uğurlu http://tugbaninhalleri.blogspot.com.tr/
244 Tuğçe Güçnar Kengil http://tugcegucnarkengil.com/
245 Tuğsel Akyol http://kirmizimerdiven.com.tr/blog/
246 Tuna Tekeşen http://hedefimik.wordpress.com/
247 Türker Okay http://www.turkerokay.com
248 Uğur Cem Yıldız https://www.ugurcemyildiz.com/ik-ve-yonetim/
249 Uğur Kartal http://cokbilenadam.net/cba/
250 Uğur Kaya http://www.ugurkaya.com.tr/
251 Ümmühan Ballı http://ummuhanballi.com/
252 Volkan Aşkun https://volkanaskun.blog/
253 Volkan Beşe & Yusuf Eşiyok http://ikbeyligi.blogspot.com.tr/
254 Yağmur İncedal http://bizceik.blogspot.com.tr/
255 Yasemen Zeybek http://yasemenzeybek.tumblr.com/
256 Yavuz Elkin https://yavuzelkin.wordpress.com/
257 Yeliz Çığa http://yalininsan.blogspot.com.tr/
258 Yeşim Batur http://kariyerkosesi.blogspot.com.tr/
259 Yiğit Arda Türkoğlu http://www.yigitardaturkoglu.net/
260 Yılmaz Kesikbaş http://iksayfam.blogspot.com.tr/
261 Yüksel Erdoğan http://yukselebilirlik.blogspot.com.tr/
262 Yusuf Tahir Ermiş http://www.insanlainsan.com/
263 Zafer Uğur http://insaniz.wordpress.com/
264 Zeynep Dumlu https://hrzeynepdumlu.wordpress.com/
265 Zuhal Aslan Çiftçi http://www.ikulis.net/
266 Zühre Turunç http://zuhreturunc.blogspot.com.tr/
267   http://yeniyetmeik.blogspot.com/
268   http://ikloji.blogspot.com.tr/
269   http://iknotlari.com/
270   http://www.kufurbazik.blogspot.com.tr/
271   https://tazeikci.wordpress.com/
272   http://insanvekaynaklari.blogspot.com.tr/
273   http://humanresourcesinturkey.blogspot.com.tr/
     
  Gulya Abdullayeva https://gulsafa.wordpress.com/
  Tehran Abdurrahimov https://tehranabdurrahimov.wordpress.com/