Ekiplerinizle Yeniden Birlikte Gönülden Bağlı Programı Tamamlandı

Engage&Grow Türkiye organizasyonuyla 15-19 Haziran 2020 tarihlerinde, her gün 11:00’de 1 saatlik bir program düzenlendi.

Günlük ortalama 300’den fazla katılımcının canlı katıldığı zoom toplantılarıyla, Engage&Grow koçları, tüm programı toplamda 5 saatte katılımcılarla paylaştı.

18 Haziran Perşembe günü ise söz, Engage&Grow programı uygulayan müşterilerdeydi.

Engage&Grow, Inspark Deneyimi

Inspark Akıllı İş Çözümleri CEO’su Serdar Susuz da, 2018 yılında birlikte yürüttüğümüz programla ilgili deneyim ve kazanımlarını, tüm katılımcılarla paylaştı.

Kaydın videosu https://www.artemizguler.com/video-galeri/ bağlantısında.

Programla ilgili yorumlar ise aşağıda:

“İyi akşamlar Artemiz Bey, ben de 24 yıldır İnsan Kaynakları alanında son 2 yıldır koçluk tarafınıda katarak iş hayatını yürütüyorum. Sizin ile de tanışmamız 10 sene kadar önce danışmanlık yaptığınızda Okan holding İnsan Kaynakları Müdürü iken yanlış hatırlamıyorsam bir şekilde kesişmişti ya da bir toplantıda tam çıkaramadım açıkçası. Bugün Serdar Bey’in sunumunu izlerken kendisi de söyledi bilişim sektöründe çalışanlar pek inanmazlar uzak dururlar kendilerine göre sosyalleşme dünyaları vardır. Açıkçası o kabuğu kırdığını ve bu durumdan da memnun olduğu yüzünden okunuyordu. Bu sonuçtada Sizin katkınız olduğu kapanış dansınızdan belliydi. Farklı yöntemlerle kalplerine dokunmuşsunuz harika tebrik ederim. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. Sağlıklı günler dilerim. “

Engage&Grow yorum 01

 

Engage&Grow Yorum 02